Сервіс - MATARI.UA™
matri.ua

+38 (095) 594-65-65

+38 (067) 443-89-83

+38 (044) 359-03-58

Заказать звонок

Спасибо! Мы свяжемся с вами в течении минуты.

Укажите нам свой номер и мы перезвоним!

Ваши персональные данные защищены!

Не хотите говорить? Напишите нам!

Гарантійне і післягарантійне обслуговування електростанцій

Генератори відносяться до дорогого високотехнологічного обладнання, розрахованому на тривалу експлуатацію. Обов’язковою умовою надійної роботи є дотримання рекомендацій виробника і своєчасне технічне обслуговування в нашому сервісному центрі. Генератори ТМ «Matari» мають високу якість виконання, що підтверджується наданням офіційної гарантії на 24 місяці.

Висока якість послуг, які ми надаємо досягається за рахунок:

  • наявності навченого персоналу;
  • високої мобільності (монтаж, пусконалагоджувальні роботи, обслуговування та деякі види ремонту виробляються на місці установки обладнання);
  • наявність розвиненої матеріально-технічної бази (склад; фірмовий інструмент і обладнання; оригінальні комплектуючі, витратні матеріали та оригінальні запасні частини);
  • сервісних програм, затверджених виробником

Ми є сертифікованим сервісним центром з обслуговування дизель-генераторних і бензинових електростанцій ТМ «Matari». Кваліфікація наших фахівців дозволяє надавати весь спектр сервісних послуг, включаючи ремонт будь-якої складності, з використанням оригінальних запчастин і витратних матеріалів. Ми не тільки реалізуємо продукцію, але також встановимо її за всіма правилами і зробимо пусконалагоджувальні роботи. Наш рівень дозволяє забезпечити нашим клієнтам повноцінну гарантію без застережень (при дотриманні сервісних зобов’язань)!

У перелік послуг, що надаються входить:

У нашій особі ви знайдете не тільки компанію, що спеціалізується на продажу електростанцій, а й партнера, який візьме на себе всі ризики, пов’язані з роботою устаткування на весь термін служби генератора. За бажанням клієнта ми готові надати якісний сервіс на всю придбану у нас продукцію в післягарантійний період.