Про компанію - MATARI.UA™
matri.ua

+38 (095) 594-65-65

+38 (067) 443-89-83

+38 (044) 359-03-58

Заказать звонок

Спасибо! Мы свяжемся с вами в течении минуты.

Укажите нам свой номер и мы перезвоним!

Ваши персональные данные защищены!

Не хотите говорить? Напишите нам!

Про компанію

Ми є офіційним ексклюзивним дистриб’ютором компанії “Matari”. Основною продукцією компанії “Matari” є дизельні і бензинові електростанції малої і великої потужності, також компанія виробляє бензинові і дизельні мотопомпи, міні екскаватори, компресори подачі повітря.

Дизельні та бензинові електростанції відповідають усім сучасним стандартам безпеки і якості, можуть бути виконані як в звичайному, так і в шумозахисних корпусі. Діапазон номінальної потужності електростанцій MATARI. від 0,9 кВт до 3000 кВт при напрузі 220 – 400 В.

Завдяки високій якості виготовлення і використання новітніх технологій при виробництві електростанцій, витрата палива найнижчий в класі. Електростанції можуть бути укомплектовані системою автоматичного запуску (АВР) при аварійних відключеннях електричного струму.

Висока якість виготовлення надає можливість запропонувати дворічне гарантійне обслуговування для стаціонарних електростанцій при дотриманні всіх правил зазначених в керівництві по експлуатації. Гарантійні і післягарантійні зобов’язання включають в себе повний комплекс послуг з технічного обслуговування і ремонту обладнання, а також постачання оригінальних запасних частин.

Електростанції особливо придатні для використання підрозділами МНС, станціями техобслуговування, службами медичної допомоги і т. Д. У разі необхідності Ви також можете взяти генератор в оренду. Наша компанія забезпечує доставку генераторів і електростанцій по всій території України!

Генератори (електростанції) бензинові та дизельні Matari – оптимальне рішення, що поєднує в собі всі кращі ціни на генератори і кращу якість, а також дозволяє без труднощів впорається з нестачею електроенергії на певному об’єкті. Не забувайте також про те, що оренда дизельних генераторів, тягне за собою безліч вигідних умов і бонусів. Наші фахівці зроблять установку обладнання на місці проведення заходу і проконсультують Вас з усіх питань, що стосуються обладнання.