Мотопомпа — купити дизельні мотопомпи в інтернет-магазині, ціна | Matari
matri.ua

+38 (095) 594-65-65

+38 (067) 443-89-83

+38 (044) 359-03-58

Замовте дзвінок

Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами протягом хвилини.

Вкажіть нам свій номер і ми передзвонимо!

Ваші персональні дані захищені!

Не бажаєте говорити? Напишіть нам!

Мотопомпи

Выводить: стандратно

Мотопомпи для чистої води

Мотопомпи для брудної води

Мотопомпи високого тиску

Мотопомпи для агресивних рідин

Мотопомпи – обладнання, що має широкий спектр застосування: осушення водойм, наповнення басейнів, підтримка тиску в автономних системах водопостачання, організація поливу, гасіння пожеж та ін. Залежно від типу приводу бувають бензиновими і дизельними.

Мотопомпа для води являє собою водяний насос, що приводиться в рух двигун. Залежно від виконуваних завдань розрізняють моделі для промислових і побутових потреб. Компактна бензинова помпа легко впорається з більшістю побутових завдань. Для її управління не потрібна спеціальна підготовка.

Купити мотопомпу: критерії вибору

Перед тим, як купити мотопомпу для води, необхідно визначити коло завдань, які вона буде виконувати. На вибір моделі впливають два основні фактори: продуктивність і тип рідини, на який розраховано устаткування. Для вирішення невеликих локальних завдань цілком підійде мобільна мотопомпа бензинова. Для більш складних робіт краще розглядати моделі з дизельним двигуном. За типом рідини розрізняють мотопомпи для чистої води и мотопомпи для брудної води. Останні мають спеціальне антикорозійне покриття, стійке до впливу лугів і кислот.

В інтернет-магазині можна купити як недорогу мотопомпу, ціна на яку доступна для більшості користувачів, так і дорожчу і продуктивну модель, розраховану на тривалу безперервну роботу.