Генератор — купити електростанцію, електрогенератор електричного струму | Matari
matri.ua

+38 (095) 594-65-65

+38 (067) 443-89-83

+38 (044) 359-03-58

Замовте дзвінок

Дякуємо! Ми зв'яжемося з вами протягом хвилини.

Вкажіть нам свій номер і ми передзвонимо!

Ваші персональні дані захищені!

Не бажаєте говорити? Напишіть нам!

Генератори

Выводить: стандратно

Інверторні

Серія MX

Серія MP

Серія S

СЕРІЯ MDA

СЕРІЯ MDN

СЕРІЯ MR

З напрацюванням

Генератори – це пристрої, що перетворюють енергію, що виділяється при згорянні палива, в електричну. Завдяки особливостям конструкції, вони дуже ефективні. У заміських будинках і в місті пристрій позбавить від незручностей, пов’язаних з перебоями в електропостачанні. Їх також використовують при проведенні робіт на об’єктах, на яких відсутня централізована подача електроенергії.

Купити генератори

Електрогенератори мають досить високий коефіцієнт корисної дії – близько 95 відсотків. Використовуються як джерела аварійного живлення побутових і промислових електроприладів, електроінструменту і чутливої до якості енергії техніки. Генератори енергії бувають наступних типів:
Дизельні – завдяки широкому діапазону потужностей, в основному від 2-х кВт до 3-х МВт, їх застосовують в якості резервного або основного джерела живлення. Дуже популярні завдяки низькій витраті пального, невеликого викиду продуктів згоряння.
Бензинові – широко застосовуються на дачах, заміських будинках і котеджах в разі аварійного відключення електроенергії. Через граничної потужності до 10 кВт, їх рідко використовують в якості постійного джерела електричної енергії.
Інверторні – працюють на бензиновому паливі. Напівпровідниковий випрямляч перетворює змінний струм в постійний. Далі ємнісні фільтри згладжують пульсації, і струм знову трансформується в змінний. Таким чином, на виході користувач отримує струм, який точно відповідає заданим параметрам. Інверторні генератори – мобільні, економічні та довговічні.

У нас можна купити генератор електроенергії будь-якого типу і для вирішення завдань будь-якої складності. В каталозі ТМ «Matari» представлено 9 серій генераторів (більше 50 моделей). Вся продукція сертифікована і відповідає світовим стандартам якості. Як офіційний представник компанії «Matari» ми пропонуємо купити електрогенератор за доступною ціною в залежності від потужності, кількості фаз і продуктивності. Модельний ряд включає пристрої від 1 кВт до 3000 кВт. Доступні як однофазні, так і трифазні генератори відкритого і закритого виконання.