доставка - MATARI.UA™
matri.ua

+38 (095) 594-65-65

+38 (067) 443-89-83

+38 (044) 359-03-58

Заказать звонок

Спасибо! Мы свяжемся с вами в течении минуты.

Укажите нам свой номер и мы перезвоним!

Ваши персональные данные защищены!

Не хотите говорить? Напишите нам!

Доставимо нашу продукцію в зручний для Вас час і місце


Склад компанії знаходяться в м. Києві, вул. Сирецька 31. Наше зручне місце розташування дозволить Вам в найкоротші терміни вибрати і придбати генератор. Фахівці нашої компанії професійно проконсультують Вас, проведуть презентацію цікавить продукції, а так само дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Купивши генератор у нас, Ви можете забрати його прямо з нашого складу, або скористатися нашою доставкою. Потрібно враховувати, що перед відвантаженням товару, наші фахівці роблять передпродажну підготовку електростанції: заливають масло, тосол, паливо для тестування і тестують саму роботу генератора (двигун, альтернатор і автоматику). У підсумку, клієнт отримує повністю готову до роботи генераторну установку (включите – працює). За бажанням, товар може бути відвантажено без передпродажної підготовки. Вид доставка так само залежить від габаритних розмірів генератора та місцерозташуванням об’єкта замовника.

Доставка в Києві

У столиці, можливо купити і забрати генератор прямо з складу компанії. Самовивезення проводитися за адресою м.Київ, вул. Сирецька 31 в робочі та вихідні дні з 09:00 до 19:00, після узгодження замовлення з менеджером компанії. Також наші фахівці можуть доставити товар за адресою, зробити підключення і навчання. Для доставки габаритних станцій (від 16 кВт) використовується евакуатор або маніпулятор (евакуатор з краном), що дозволить встановити станцію на потрібне місце.

Доставка по Україні

Ми доставляємо продукцію нашим клієнтам по всій Україні. Станції малої потужності (до 12 кВт) ми доставимо «Новою Поштою» в зручний для Вас склад міста або зробимо адресну доставку. Станції середньої і великої потужності (від 16 кВт) ми доставимо евакуатором або маніпулятором прямо на Ваш об’єкт в будь-якому куточку України. Маніпулятор (евакуатор з краном) дозволить прямо на місці провести розвантаження станції і встановити її на необхідне для Вас місце. Від клієнта вимагається заздалегідь організувати під’їзд до майбутнього розташування станції, в разі потреби майданчик для самого генератора. Наші фахівці підключать електростанцію, в разі потреби зроблять пусконалагоджувальні роботи, покажуть і навчать Вас або Ваш персонал управлінням станції.