Бензогенератор — купити бензинові генератори в інтернет-магазині | Matari
matri.ua

+38 (095) 594-65-65

+38 (067) 443-89-83

+38 (044) 359-03-58

Заказать звонок

Спасибо! Мы свяжемся с вами в течении минуты.

Укажите нам свой номер и мы перезвоним!

Ваши персональные данные защищены!

Не хотите говорить? Напишите нам!

Бензинові генератори

Відображено: 15 генераторів

Виводить: стандратно

Серія MX

Серія MP

Серія S

Електрична енергія - один з головних компонентів підтримки життєдіяльності людини. Телебачення, зв'язок, побутові прилади, техніка - все це прямо або побічно залежить від джерел енергії. Навіть короткочасні поломки в живильних мережах можуть принести великі збитки компаніям і приватним домоволодінням. Для забезпечення автономного електропостачання та призначені бензинові генератори.

Для того щоб купити бензиновий генератор необхідно врахувати кілька моментів: потужність, тип двигуна і необхідність в приладах автоматики. Слід врахувати, що генератори бензинові бувають двох типів: для одно- і трифазних мереж. Необхідну потужність можна дізнатися з проекту підключення об'єкта до електропостачання або її слід розраховувати самостійно. Для цього підсумовуються всі навантаження з невеликим запасом.

Ціна на бензиновий генератор, в першу чергу, залежить від моторесурса. Бюджетна електростанція бензинова, як правило, має моторесурс до 500 годин, більш дорогі моделі - до 5000 годин. Бензиновий електрогенератор може мати синхронний або асинхронний тип альтернатора. Перший тип краще справляється реактивними навантаженнями, другий - з активними. Для того щоб купити генератор бензиновий, необхідно враховувати всі ці моменти (тип мережі, що видається потужність, тип двигуна, тип навантаження).

Для щоденного використання протягом 5-6 годин рекомендуємо купити бензогенератори потужністю від 3 до 7 кВт. Цієї потужності цілком достатньо для забезпечення потреб невеликого житлового будинку або невеликої майстерні.

Бензинова електростанція дуже проста в експлуатації і вимагає мінімального догляду. З цим механізмом легко впорається будь-яка доросла людина (за умови неухильного дотримання вимог виробника, викладених в інструкції з експлуатації). Для більш серйозних цілей краще купити дизельні генератори. З огляду на їх високу продуктивність, такий вибір потребує менше часу.

Наша компанія є офіційним дистриб'ютором компанії «Matari» - світового лідера у виробництві електричних і дизельних електростанцій. У перелік послуг, що надаються входять реалізація, гарантійне і післягарантійне обслуговування, постачання оригінальних запасних частин і комплектуючих. Японське якість і висока кваліфікація наших фахівців - запорука тривалої і безаварійой роботи придбаної техніки.